הכותרות: ויקטור ורולף מפסיקים RTW, קולקציה חדשה ל-H&M


03 פבר 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

צמד המעצבים ההולנדי ויקטור ורולף, שנודעו בסגנון פוסט-מודרני ואוונגרדי, הודיעו כי הם מפסיקים את קו האופנה המוכנה ללבישה לגברים ולנשים לאחר הצגת הקולקציה לחורף 2015-16 בחודש הבא. בדומה לז'אן פול גוטייה, שדיווח על צעד דומה לפני חודשים אחדים, השניים יתמקדו מעתה באופנת הוט קוטור, בקו הבישום המצליח שלהם ובמוצרים המיוצרים תחת רשיון. במותג ויקטור ורולף, שנמצא בשליטת קבוצת OTB (קבוצת דיזל), ציינו כי ההחלטה נובעת מכוונה למתג את הצמד ברף האופנה הגבוה ביותר בשוק. כתוצאה מהמהלך, המותג יסגור את חנות הדגל שלו בפריז בתחילת 2016.

רשת האופנה המהירה H&M חשפה בישראל את קולקציית קיץ 2015, בדגש על קו הסטודיו לנשים (קו בעל מאפיינים סלקטיביים יותר בהשוואה לקולקציה המסחרית. בתפריט – ביגוד נופש המערב קריצות אל הארון הגברי, אלמנטים בולטים של ספורט והדפסים אקזוטיים.

רשת האופנה טופשופ סגרה את חמש החנויות שלה ביפן בסוף החודש הקודם. הענקית הבריטית נכנסה לשוק היפני ב-2008 עם הצהרות גדולות, שככל הנראה לא התממשו לגמרי.

וואלה! אופנה מדווח כי רשת האופנה סטורי תשיק בלעדית בארץ את הדגם החדש של נייקי Nike Roshe Flyknit. המכירה תתקיים ביום חמישי הקרוב בסניף רמת אביב ובאתר הבית של סטורי.

מגזין האופנה 10 משיק 12 שערים שונים לגליון האביב החדש. בכל שער – מלאכית ויקטוריה סיקרט אחרת. על פי אקסנט, הרעיון היה ליצור דימוי עדכני וחדש לנערות הפין-אפ של שנות החמישים של המאה הקודמת.

דולצ'ה וגבאנה הציגו לראשונה קולקציית אלטה-מודה (אופנה עילית שוות ערך להוט קוטור) גם לגברים. התוצאה – בלייזרים עשויים קטיפה ועבודת רקמה ונגיעות בוטות של פרוות יוקרתיות.

 

(Visited 108 times, 1 visits today)

השארת תגובה