הכותרות: גברים על עקבים, תערוכת אופנה חדשה


08 פבר 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

מגזין האופנה המקוון Four Pins סוקר את מגמות הנעליים באופנת הגברים לחורף הבא וחוזר עם גילויים מרעישים – סניקרס המעצבים מקבלות תפנית מסיבית ונעשות דומות יותר ויותר לדגם ג'ורדן של נייקי, בזמן שהמגפונים על המסלולים (סן לורן, ז'יבנשי, היידר אקרמן, דמיר דומה) זוכים לעקבים גבוהים במיוחד. השיא – 8 סנטימטרים בסן לורן.

בסוף השבוע האחרון נפתחה במוזיאון המוסד האקדמי FIT בניו יורק תערוכת אופנה המקבצת עבודות נבחרות של איב סן לורן והאלסטון, בדגש על שנות ה-70 של המאה הקודמת (עשור שבמקרה, או שלא, זוכה לציטוטים נרחבים העונה). בתפריט – כ-80 עיצובים של כל אחד מהם, הממחישים את הזוהר הבוהמי שהקנה לשניים את שמם.

WWD מכתיר 'הדפסים מופשטים' כאחת המגמות הבולטות של קולקציות קדם-סתיו 2015 (הנחשפות כעת, ומתוכננות להימכר מסוף מאי). זוהי מסתמנת כהתפתחות טבעית של אובססיית הקמפולאז, שעדיין מעסיקה את עולם אופנת הגברים.

המותג ארמנו סרבינו, שנודע בסגנון כל-איטלקי משופע בעבודות ידניות, מכריז על קו צעיר חדש בשם ארמנו (מה שבעבר היה מכונה 'קו משני' הוא היום 'מותג קונטמפוררי'). המותג יחשף רשמית בשבוע האופנה במילאנו החודש, ולפי ההצצה המוקדמת מסתמן שכל החשודים המידיים קובצו יחד, ללא הפתעות מיוחדות – מכנסי ג'ינס מתרחבים, קצת פרווה והמון רוח בוהמית ממוחזרת נוסח שנות ה-70 של המאה הקודמת. למרות שהפריטים מיוצרים כולם באיטליה, טווח המחיר צפוי להיות נמוך משמעותי ביחס למותג האב (תמונה ראשית; יח"צ).

המגזין המקומי פרימדונה, בעריכת אביה בן דוד, מפרסם החודש גיליון מודפס ראשון. תרבות, אופנה והפקת צילומים של גברים נאים מאכלסים את הדפים.

15674423243_1638cdc48c_o

מתוך התערוכה במוזיאון FIT – איב סן לורן והאלסטון (צילום: יח"צ)

 

(Visited 190 times, 1 visits today)

השארת תגובה