הכותרות: זול ונשי


24 ינו 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

דניאלה להבי לקראת בוטיק ראשון בניו יורק? וואלה! אופנה מדווח הבוקר על כוונות של מותג מוצרי העור הישראלי דניאלה להבי לפתוח בוטיק ראשון מחוץ לישראל. המהלך אמור להיות מלווה בפתיחה של חנות מקוונת יעודית לשוק חו"ל.

חנות ראשונה למותג האופנה הזולה הישראלי יפו-תל אביב נפתחה בקניון עזריאלי בתל אביב. המותג, שעד כה התמקד בשוק שמחוץ לעיר הגדולה וזכה לחשיפה בתוכנית X פקטור, מנסה את מזלו גם לצד רשתות נוסח H&M, זארה, קסטרו, פוראבר 21 ורנואר.

שבוע האופנה במילאנו לגברים, עונת חורף 2015-16, הסתיים. הכותרת הגדולה – בית האופנה הוותיק גוצ'י לא רק מינה את אלסנדרו מיקלה למעצב הראשי, במקום פרידה ג'אניני, אלא גם הציג קולקציה בעלת מאפיינים נשיים מובהקים, המנוגדת בתכלית לסגנונו הנוצץ של המותג. האנדרוגני, מסתבר, שוב צובר תאוצה.

האתר סטייל.קום סוקר את הקמפיינים החדשים לקיץ 2015 מזווית חדשה – לא על פי איכות הצילום או מושא הצילום, אלא על פי כמות הרעש שהם יצרו ברשתות החברתיות. צועדים בראש – קים קרדשיאן וקנייה ווסט לבלמיין, ג'סטין ביבר לקלווין קליין והבחירה בדוגמנית קשישה בסלין.

רונן חן ממשיך לשנות כיוון. אחרי שהמעצב הישראלי השיק בעונה האחרונה קו חדש ("לימיטד") וחנות חדשה בתל אביב, אתר אקסנט מדווח כי הדוגמנית שרון גניש תחליף את יעל גולדמן בתפקיד הפרזנטורית. גולדמן שימשה 7 עונות בתפקיד.

Alessandro_Michele_portrait__1739_low_Courtesy of Ronan Gallagher for Gu...

אלסנדרו מיקלה, המנהל האמנותי החדש של גוצ'י (צילום: יח"צ)

 

(Visited 70 times, 1 visits today)

השארת תגובה