הכותרות: קפסולה חדשה בקסטרו, הקור בניו יורק מכתיב טרנדים


16 פבר 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

רשת האופנה קסטרו משיקה קולקציית ג'ינס חדשה לקיץ 2015, הכוללת גם קולקציית קפסולה ייחודית אשר נחשפה על מסלול תצוגת האופנה האחרונה. זוהי פעם שנייה שקסטרו משיקים קולקציית ג'ינס מעוצבת ומושקעת יותר, והמטרה היא להמשיך ולחזק את הקטגוריה, שנחשבת לאחת החזקות במותג. קולקציית הקפסולה מאופיינת בשטיפות אגרסיביות, עבודת טלאים ושלל פיתוחים טכנולוגיים שמטרתם לשוות לג'ינס מראה משומש מאוד (תמונה ראשית, יח"צ).

הקור הקיצוני שפוקד את צפון ארצות הברית משפיע על מגמות האופנה. לאחר שבשנתיים האחרונות נרשמה עליה משמעותית מספר העיצובים העשויים פרווה אמיתית על המסלול, הניו יורק טיימס מבחין כי משחקי שכבות מסיביים נעשו לכורך המציאות, ומכאן שהם תופסים את תשומת ליבם של מעצבי האופנה והפאשניסטות, המעניקים לתופעה פרשנויות יצירתיות במיוחד.

כנגזרת של התופעה הקודמת, TheCut קובעים נחרצות כי שרלינג (פרוות כבשים) היא המגמה הבולטת ביותר לחורף הבא. בהקשר הזה ניתן להוסיף כי קולקציות הגברים לאותה העונה, שנחשפו בחודש שעבר, קידמו גם הן את המגמה באגרסיביות.

[getty src="463336422?et=-aIEoYSUSgJf1mmDXcZmWA&sig=WBQpmBWkAfMo_2_QT1SFfNvMyYS2RyK9IITQ92QFrZU=" width="395" height="594"]

מתוך קולקציית חורף 2015-16 של Coach

(Visited 73 times, 1 visits today)

השארת תגובה