הכותרות: חשד למעילת ענק ברנואר, פיטר דאנדס מחוץ לפוצ'י


01 מרץ 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

כלכליסט, וכלי תקשורת אחרים, מדווחים על חשד למעילת ענק ברשת רנואר. כ-10 עובדים נעצרו לחקירה. על פי החשד, עובדים באחת החנויות הרשת חברו למחסנאים ומכרו בגדים של המותג באופן פרטי, וגלגלו על ידי כך מאות אלפי שקלים. השיטה, שנמשכה לפי הדיווחים מעל לשנה, כללה רישום כוזב של סחורה בחנות ושלל תחבולות אחרות (תמונה ראשית, יח"צ).

המעצב פיטר דאנדס, שקיבל את תפקיד המנהל האמנותי של בית האופנה האיטלקי אמליו פוצ'י ב-2008, מסיים את תפקידו. הקולקציה שהעלה אמש (שבת) במסגרת שבוע האופנה במילאנו היא האחרונה שלו עבור פוצ'י, והוא חתם אותה כשהוא מלווה בסופה עם עובדי הסטודיו שליוו אותו במשך התקופה. דאנדס הגיע לפוצ'י אחרי תקופה ברוברטו קוואלי והוא נודע בסגנון היפר-סקסי ונשי, הכולל שימוש דרמטי ועז בהדפסים קליידוסקופים המזוהים עם הבית. אמנם כתב ידו לא תמיד עלה עם הסגנון המרוסן יחסית שהיה פופולרי בשנים האחרונות, אבל המעצב קנה לעצמו מעריצות רבות והכרה מצד עורכי האופנה. על פי שמועות שונות, דנדס עתיד לחזור אל רוברטו קוואלי בקרוב. ומי יחליף את דאנדס? הקלפים מצביעים על מאסימו ג'יורג'טי, המעצב העומד מאחורי MSGM.

קלי אוסבורן עוזבת את התוכנית משטרת האופנה של ערוץ E. על פי ציוץ שלה בטוויטר הסיבה נובעת מהערה גזענית של אחת מחברות הפאנל האחרות בתוכנית.

ילדים שוב גונבים את ההצגה – צמד המעצבים דולצ'ה וגבאנה מותחים את הקונספט המשפחתי המלווה אותם בעונות האחרונות. בתצוגה לחורף 2015-16, שנחשפה הבוקר (ראשון) במילאנו, עלו הדוגמניות למסלול כשהן אוחזות בתינוקות כאקססורי מסוג חדש.

[getty src="464882012?et=2756rERGTdd51tnKrrjOmQ&sig=6YV4v2TME6SxQ2WaGmLnd48Cxz1CHDlsbWdHkP-pH1E=&caption=true" width="396" height="594"]

(Visited 81 times, 1 visits today)

השארת תגובה