הכותרות: הרומן של גולף ודורית בר אור, פרדוכס השורה הראשונה


16 מרץ 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

תקשורת האופנה (ולא רק) גועשת מהצהרתם של המעצבים האיטלקים דולצ'ה וגבאנה בנוגע לתא המשפחתי. בראיון לעיתון איטלקי ציינו השניים כי התא המשפחתי הלגיטימי היחיד הוא זה של המשפחה המסורתית ואף אמרו כי הפריות מעבדה יוצרות ילדים סינתיים. הצמד, הומואים מוצהרים, זכו להתקפות מכל עבר ולקריאה להחרים את מוצריהם, כולל מצד ידוענים כקורטני לאב ואלטון ג'ון.

מותג האופנה המקומי גולף ממשיך באסטרטגיית מתיחת הפנים שמטרה להשיג אטרקטיביות אופנתית גדולה יותר. בשבוע הבא תושק קולקציית קפסולה נרחבת שעוצבה בשיתוף השחקנית-שנעשתה-למעצבת דורית בר אור. הקולקציה עצמה, שנעה בין גלביות רקומות למצעים, מגבות ושלל אביזרים משלימים, נושאת ניחוח עז של שנות ה-70 ושל אוריינטליות סכרנית. חלק ממבקרי האופנה ציינו כי אין מדובר בהישג אופנתי של ממש (תמונה ראשית; יח"צ).

המעצב האמריקאי ריד קראקוף, לשעבר המעצב הראשי של מותג מוצרי העור האמריקאי Coach, משהה את פעילות המותג הנושא את שמו. המטרה, כפי שצוטטה בעיתונות הזרה, היא לחפש משקיע חדש.

דוגמנית העל ג'יזל (34) פורשת מהמסלול. מי שנחשבת לדוגמנית המכניסה ביותר תצעד בשבוע האופנה הבא בסאו פאולו בפעם האחרונה. עם זאת, היא תמשיך להצטלם.

האתר הבריטי פאשן יונייטד מנסה אחת ולתמיד להכריע בשאלה "מי צריך לשבת בשורה הראשונה של תצוגות האופנה (סלבס או עיתונאים)?" ומגיע לתשובה נחרצת. "השורה הראשונה היא מרחב פרסומי עבור המותג".

[getty src="464859452?et=0nQbowLiQhVZATeMG07yTQ&sig=CEeCJqb7Nd1igb8LHgTmYEWHylRf4eEP2MiOc1-9-YQ=&caption=true" width="396" height="594"]

(Visited 97 times, 1 visits today)

השארת תגובה