הכותרות: שאנל מורידים מחירים, פארל נכנס לעקבים של ריהאנה


19 מרץ 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

בית האופנה הבריטי פול סמית' ממנה את סימון הומס למעצב ראשי. הומס שימש כמעצב בגדי הגברים של פול סמית' מאז 20014. עד כה תיפקד המייסד, סמית' עצמו, כמעצב הראשי של הבית. על פי ההודעה לתקשורת, סמית' ימשיך להיות האישיות הבכירה, והמטרה של המהלך היא לאפשר לו להשקיע זמן בפרויקטים רוחביים וניהול כללי.

מועצת מעצבי האופנה של אמריקה (CFDA) מכריזים על הפיגורה שתקבל את פרס אייקון הסטייל של השנה בטקס פרסי האופנה – פארל ווילאמס. בשנה שעברה זכתה לכבוד הזמרת ריהאנה. הנימוק: "אם Cool היה אדם, הוא היה פארל".

המכירות של קבוצת אינדיטקס רושמות עלייה של 7% ב-2014. זארה, המותג הגדול ביותר של הקבוצה, רושם עלייה של 8%. המספרים המעודדים קשורים לפתיחת חנויות חדשות לזארה ולמאסימו דוטי ברחבי העולם. לשם השוואה, H&M רשמו עלייה של 14% באותה התקופה (תמונה ראשית, יח"צ).

העיתון הכלכלי בלומברג מדווח כי שאנל מורידים את המחירים בהונג קונג וסין, ומשווים את מחירי הפריטים במזרח אסיה לאירופה, לאחר שנה בה היורו נחלש בצורה משמעותית. הדבר הביא לתנפלות על סניפי המותג במזרח הרחוק. מנגד, וכדי לא ליצור פערים נוספים, בית האופנה הצרפתי צפוי להעלות את מחיריהם של חלק מהפריטים העונתיים בכ-20% באירופה (אך לא בארה"ב, קנדה, יפן ואנגליה). אסטרטגיה דומה צפוי לנקוט מותג שעוני היוקרה טאג הואר.

[getty src="465312006?et=XjUVTTvoRXlxTDvPeS5jvQ&sig=-Wb3I0wKAZyhTk7OJsjfvCq4gBtrEEkNYg3UqV7GNkk=&caption=true" width="388" height="594"]

 

(Visited 117 times, 1 visits today)

השארת תגובה