הכותרות: שמועות בקשר לעתיד מארק ביי מארק, הגיג החדש של ביונסה


22 מרץ 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

פאשן פורוורד מפרסם ראיון עם הדוגמנית עדה זמורה (19), מי שמסומנת בתעשייה כבעלת פוטנציאל להיות דוגמנית ישראלית מובילה. עד כה רשמה זמורה הופעות על מסלולי תצוגות בפריז, צילומים עבור יוז'י ימאמוטו והופעה בגיליון בגדי הים של בלייזר.

המותג הספרדי דזיגואל, שבחודש האחרון ביצע כניסה מחודשת לישראל עם סניפים בקניון איילון וקניון רמת אביב, מתקרב אל מחזור של מיליארד אירו בשנה. שנת 2014 הסתכמה בעלייה של כ-16% במכירות ורשמה 963.5 מיליון אירו.

מעצב הנעליים ג'וזפה זאנוטי, שנעשה שם נרדף לעיצובים עתירי נוכחות ובוטים, ישיק בשבועיים הקרובים דגם שעוצב על ידי ביונסה.

יומון האופנה WWD חולל סערה בסוף השבוע האחרון כאשר פרסם שמועות ממקור מוסמך הגורס כי בקרוב הקו מארק ביי מארק ג'ייקובס, שהוא הקו הצעיר והזול יותר של בית האופנה מארק ג'ייקובס, יתאחה עם הקו הראשי של הבית ויחדל להתקיים בנפרד. באם המהלך אכן יצא לפועל, הדבר ימחיש את ירידת הערך שקווים משניים חווים, ואת העובדה כי שוק האמצע נשלט כיום על ידי מותגי קונטמפוררי עצמאיים-לכאורה כקרבן, קנזו ואקנה. יש לשער כי ההצלחה של המהלך הדומה שביצע בית האופנה דולצ'ה וגבאנה, שאיחד את הקו D&G אל תוך הקו הראשי, תרמה גם היא לעניין. על פי התחזיות, הדבר יגרום להרחבה של טווחי המחיר בהם פועל המותג מארק ג'ייקובס כיום. למארק ביי מארק ג'ייקובס חנות מותג אחת בישראל, בבעלות קבוצת אירני (תמונה ראשית, יח"צ).

[getty src="465324630?et=Y98tANlXS0JP7ccOmAZmFg&sig=qJNoJNsdKZTquRqONL0op0XqfBRGbYQa2yKVCgzv6S8=&caption=true" width="423" height="594"]

 

(Visited 86 times, 1 visits today)

השארת תגובה