הכותרות: גל גדות בגוצ'י, שבוע האופנה גינדי תל אביב חוזר


23 מרץ 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

שבוע האופנה גינדי תל אביב הודיע הבוקר (שני) כי שבוע האופנה לקיץ 2016 יתקיים בתאריכים 17-21 באוקטובר 2016. האירוע, מתוקף החסות שניתנה לו מטעם קבוצת גינדי, יערך במתחם הקניון החדש של הקבוצה, הסמוך לשוק הסיטונאי בתל אביב, אשר עתיד להיפתח בסתיו הקרוב. רשימת המציגים עדיין לא פורסמה, אך לפי מגעים שהתקיימו בשבועות האחרונים בין הפקת האירוע מעצבים השונים ניכר כי חלק גדול מהמציגים שלקחו חלק בשבוע האופנה בשנה שעברה ישתתפו בו. מפיק האירוע מוטי רייף מסר: "בהמשך הדרך נחשוף מגוון פעילויות, שיתופי פעולה ואת תכני שבוע האופנה. אין לנו ספק שיהיה זה האירוע האופנה הגדול והמוצלח ביותר בישראל".

גל גדות נבחרה לשמש כפרזנטורית של הבושם החדש מבית גוצ'י – גוצ'י במבו (Gucci Bamboo). הדוגמנית והשחקנית הישראלית, שמטפחת בשנים האחרונות גם קריירה בהוליווד וצפויה להופיע בשנה הבאה בתפקיד וונדר וומן בסרט "באטמן נגד סופרמן", העלתה אתמול את הידיעה אל חשבון האינסטגרם הפרטי שלה. הקמפיין צולם על ידי צמד צלמי האופנה מרט ומרכוס.

בית האופנה מארק ג'ייקובס אישר את השמועה – הקו מארק ביי מארק ג'ייקובס יחדול בקרוב מלהתקיים, והוא ייתאחה עם הקו הראשי של הבית. המהלך הוא חלק ממאמצים לארגן מחדש את בית האופנה, ש-80% ממנו נמצאים בבעלות קונצרן LVMH. בנוסף, צפויות חנויות רבות לעבור עיצוב מחדש וטווח המחירים של המותג, שכאמור יפעל מעתה תחת שם אחד, יגדל משמעותית. גורמים שונים בשוק מעריכים כי זוהי עבודת הכנה לקראת הנפקה אפשרית בבורסה, לאור מחזור המתקרב אל מיליארד דולרים בשנה. לדברי ג'ייקובס, המטרה היא ליצור שפה ומסר אחידים של הבית.

קמפיין ג'ינס קסטרו

גל גדות בקמפיין הג'ינס של קסטרו (צילום: יח"צ)

 

 

(Visited 271 times, 1 visits today)

השארת תגובה