הכותרות: הגוף הרזה חוזר, הביצועים של לואי ויטון מדהימים


14 אפר 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

בית האופנה גוצ'י חושף את הקמפיין הראשון שנוצר על ידי המנהל האמנותי החדש אלסנדרו מיקלה. הקמפיין, המיועד לקידום עונת קדם-סתיו 2015, צולם בלונדון והוא משקף את הערכים שמיקלה מבקש להחצין – לא עוד פצצות סקס וגברים מצוחצחים, מוזות שגוצ'י קידם באגרסיביות בעשור שעבר, אלא אווירה רומנטית ורגישה, כמעט פגיעה. קל להבחין כי הגוף הרזה והצעיר עומד במרכז סדרת הצילומים, שנחשפה לראשונה באתר ביזנס אוף פאשן, ומדובר בקונטרה ברורה ביחס לגישה שאפיינה את התעשייה בשנים האחרונות, שעיקרה קידום מודלי גוף מגוונים.

קוצרן האופנה LVMH, שאוחז בין היתר בשליטה של לואי ויטון, דיור, סלין, קנזו, ז'יבנשי ואחרים, מסכם את הרבעון הראשון של 2015 ומציין את הביצועים של בית האופנה לואי ויטון כיוצאים מגדר הרגיל. על אף שההודעה לתקשורת לא ציינה מספרים ספציפיים עבור כל בית אופנה, לואי ויטון זכה להכרה יוצאת דופן, הקשורה בין היתר לכיוון האמנותי החדש שהמעצב ניקולה גסקייר מוביל מאז מונה לתפקיד המעצב הראשי לפני כשנתיים.

פאשן פורווד מדווח כי השחקנית ניקול שרזינגר לבשה שמלה של המעצבת הישראלית גליה להב לטקס פרסי התיאטרון הבריטי לורנס אוליבייה.

שבוע האופנה בניו יורק מכריז על מיקום חדש לתצוגות האופנה. אחרי שנים בהן התקיימו בלינקולן סנטר במנהטן, יעבור האירוע בספטמבר הקרוב אל שני אולמות, האחד במידטאון והשני בסוהו – סקיילייט ברחוב 33 וסקיילט ברחוב וושינגטון.

סוכנות חיזוי הטרנדים טרנדסטופ מצביעה על ההדפסים שעתידים לשלוט בקולקציות לחורף 2016-17. דוגמת ההסוואה הצבאית (קמופלאז'), שהייתה אחת המגמות הפופולריות של השנה החולפת, עתידה להפוך לטבעית יותר, ולאמץ קווי מתאר המזכירים שיש ומרבצים מינרליים או פני שטח של לוחות עץ מחורצים, בדגש על גוונים אפורים.

5_-MANS-SHOES-WW-DPS

קמפיין קדם-סתיו 2015 של גוצ'י (צילום: יח"צ)

 

 

(Visited 167 times, 1 visits today)

השארת תגובה