הכותרות: עולם האופנה שבע ממותגים, הטעות הקריטית של בלנסיאגה


19 אפר 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

בסוף השבוע האחרון הוקרן בהקרנת בכורה בפסטיבל טרייבקה בניו יורק הסרט הדוקומנטרי על המעצב האניגמטי מרטין מרג'יאלה – The artist is absent (האמן נעדר). הסרט יוקרן ב-27 באפריל בחנויות המקוונות של קבוצת Yoox (Yoox.com ו-Thecorner.com). זוהי הפעם הראשונה שבמאית הסרט, אליסון צ'רניק, יוצרת סרט שעניינו אופנה. בעבר היא טיפלה בדמותם של אמנים שונים, בין היתר ג'ף קונס ורוי ליכטנשטיין.

במסגרת הטרנד המכונה "תצוגות בשידור חוזר במקומות שונים בעולם" בית האופנה הבריטי ברברי העלה בסוף השבוע האחרון את תצוגת החורף בלוס אנג'לס – שהוצגה בפברואר האחרון בלונדון – כחלק ממסע יחסי ציבור בצפון אמריקה. אגב, זה המקום לציין כי בית האופנה הצרפתי כריסטיאן דיור הציג בשבוע שעבר את תצוגת אופנת הגברים לחורף הבא פעם נוספת בסין, במטרה לחזק את מערכת היחסים עם קהל הצרכנים בהמזרח הרחוק.

וואלה! אופנה מפנה זרקור אל הדוגמנית הגרמניה אנה איוורס, המגלה דמיון רב אל בריז'יט בארדו.

האם עולם האופנה שבע ממותגים? האתר פאשן יונייטד מעלה את השאלה לאחר ההודעה הדרמטית של האתר נט-א-פורטר, כי בעונה הבאה צפוי היצע המותגים באתר להצטמצם בכ-30% אחוזים. אגב, יש לשער כי המהלך לא יוריד את מספר הפריטים הנמכרים באתר, אלא שהאסטרטגיה תהפוך לאסטרטגיה של קניינות עומק, קרי יותר פריטים לכל מעצב שישרוד את תהליך הברירה הטבעית.

הרשת סערה ביומיים האחרונים לאחר שבית האופנה בלנסיאגה העלה בטעות לחנות המקוונת שלו תיקים עם תג מחיר של כ-200 דולרים לתיק (במקום כ-2,000 דולרים). הטעות גרמה לסגירת האתר לכמה שעות, וחלק מהגולשים שהצליחו לבצע הזמנה קיבלו הודעה כי היא מבוטלת.

(Visited 235 times, 1 visits today)

השארת תגובה