הכותרות: הגיג האופנתי של פאלם ספרינגס, אברקרומבי אנד פיץ' כבר לא סקסיים


27 אפר 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

לאחר ששבוע האופנה בניו יורק שינה את מיקומו, מועצת האופנה הבריטית הודיעה כי סבב התצוגות של שבוע האופנה שיתקיים בספטמבר הקרוב בלונדון לא יערך באוהלים הסמוכים לסומרסט האוס, כפי שהיה נהוג בשנים האחרונות, אלא ברחוב ברואר בשכונת הסוהו. לדברי המארגנים, החלל החדש יאפשר למעצבים השונים הלוקחים חלק באירוע לשנות אותו בצורה טובה יותר לפי הצרכים שלהם.

לאט לאט נחשפים עוד ועוד פרטים באסטרטגיה החדשה של המותג הכל-אמריקאי אברקרומבי אנד פיץ', שבשנה החולפת נקלע למשבר כלכלי חמור בעקבות נטישת קונים, בעיקר בצפון אמריקה. המותג, שהיה ידוע בשיטות שיווק עתירות מטען מיני, שכללו סינון מוכרים לפי חזות העולה בקנה אחד עם ערכי אברקרומבי אנד פיץ', חללי מכירה חשוכים, מוזיקה רועשת, קטלוגים עמוסים בעירום ודוגמנים חשופי חזה בפתח החנויות, יחליף את רובן בגישות שמרניות יותר. מלבד הגברת התאורה בחנויות, הוספת עיצובים במידות גדולות יחסית ותקנון חדש ותקין פוליטית לגיוס עובדים, הדוגמנים החשופים בפתח החנויות, אחד הסמלים המפורסמים של הרשת, עתידים להיעלם (תמונה ראשית, אימג'בנק – Gettyimages).

אקסנט מפרסם ראיון עם הכובען הבריטי האקסצנטרי פיליפ טרייסי, ששטח את משנתו על תעשיית האופנה העכשווית. "פעם לכוכבים היה סטייל, היום יש להם סטיליסט".

בעקבות ההצלחה, מותג הסניקרס קונברס משחרר קולקציית קפסולה שנייה בשיתוף בית האופנה האיטלקי מיסוני. הדגמים, שנחתו בבוטיקים שונים ברחבי העולם בסוף השבוע האחרון, משלבים בין האימום המוכר של קונברס, לפיתוחי הטקסטיל הצבעוניים של מיסוני.

במשך למסורת להעביר את תצוגות קדם העונה (קדם-סתיו וקרוז) אל מחוץ לפריז, בית האופנה לואי ויטון יערוך את התצוגה לעונת קרוז 2016 ב-6 במאי בעיירת הנופש האמריקאית פאלם ספרינגס. האירוע יתקיים באחד המבנים המודרניסטיים המפורסמים במקום – מתחם בוב ודלורס הופ.

 

 

(Visited 158 times, 1 visits today)

השארת תגובה