הכותרות: פארל מדגמן אופנת נשים, ההפסד של לואי ויטון


03 מאי 2015 | הכותרות | | מאת: TheCritical-f team

מחווה לטרנד הג'נדר-בנדר או ליהוק מקורי? אחרי שנחשף לפני כחודש כי את הקמפיין החדש של שאנל, לעונת קדם-סתיו 2015, מובילה הדוגמנית קארה דלווין, בסוף השבוע האחרון הסתבר שהיא לא לבד. הזמר האמריקאי פארל וויליאמס, שחתום בין היתר על הלהיט Happy, מתנוסס לצידה במודעות הפרסומת. אגב, לפארל קשר עמוק עם אופנה, ובשנה שעברה יצר שתי קולקציות קפסולה – אחת עבור מותג הג'ינס ג'י סטאר והשנייה עבור מותג התיקים הצרפתי מואנה.

עוד בענייני קמפיינים לעונה הקרובה –  פראדה חושפים קמפיין קדם-סתיו 2015. הקמפיין, שצולם על ידי סטיבן מייזל, מפגין אווירה קודרת במיוחד, אולי לאור הביצועים הבינוניים שמפגין בית האופנה בשנה האחרונה. כך או אחרת, הגברים בתספורת קסדה נוסח שנות השישים של המאה הקודרת, כשהנשים, בשיער סתור, מפגינות גם הן רוח רטרו עגמומית. מקבלי ההחלטות בוודאי בטוחים שזוהי הדרך חזרה לליבו של הקהל שנטש (תמונה ראשית, יח"צ).

הדוגמנית הגרמנייה אנה אוורס, שהתגלתה אצל המעצב אלכסנדר וונג, מגדילה את שווי מניות האופנה שלה ומופיעה לראשונה על שער הווג הבריטי בגליון יוני 2015.

בית המשפט של האיחוד האירופאי קבע כי בית האופנה לואי ויטון לא יכול לטעון עוד כי דוגמת המשבצות המפורסמת שלו היא סמל מסחרי מוגן. הטענה היא שמדובר בדוגמא בסיסית ונפוצה שאי אפשר לטעון כיום כי היא שייכת לאיש.

קמפיין שאנל קדם-סתיו 2015 (צילום: יח"צ)

(Visited 259 times, 1 visits today)

השארת תגובה